Tworzenie Stron Internetowych

tworzenie stron internetowych

Tworzenie Stron Internetowych Chicago – Od 25 już lat projektujemy najlepsze strony internetowe w Chicago. Nasze strony internetowe są responsywne co oznacza że automatycznie dopasowywuja sie do rozmiaru ekranu urządzenia na którym są otwierane.

Zdecydowana większość firm tworzących strony internetowe stawia głównie na atrakcyjność wizualną witryn. To bardzo istotny element jednak to zdecydowanie nie wszystko. Strony Chicago (Media Express) przy projektowaniu nigdy nie zapomina o równie istotnych elementach takich jak:

  • użyteczność strony www
  • właściwa konstrukcja i intuicyjna obsługa
  • konstrukcja umożliwiająca znalezienie strony w wyszukiwarkach oraz jej pozycjonowanie

Zwracamy uwagę na

Efektowna grafika

Każdy projekt budujemy w oparciu o indywidualne niepowtarzalne wzory. Dostosowujemy je do gustów Klientów dlatego w naszych realizacjach znajdą Państwo wiele różnorodnych graficznie propozycji. Nasi specjaliści wiedzą, że „kupuje się wzrokiem”.

Z naszymi projektami mogą być Państwo pewni sukcesu.

Użyteczność stron WWW

Zawsze staramy się poznać i zrozumieć biznes w jakiej działa nasz Klient. Pozwala nam to na właściwą ocenę zapotrzebowań zleceniodawcy, przedstawienie jego największych atutów i budowę stroy internetowej w taki sposób, by potencjalny Klient znalazł na niej to czego szuka. Zapewniamy że podpowiemy jak najlepiej zaprezentować konkretną ofertę w internecie.

Intuicyjna obsługa stron WWW

Zawsze przywiązujemy dużą uwagę do właściwego zaplanowania szblonu strony oraz konstrukcji nawigacji. Dzięki temu wszystko na państwa stronie będzie czytelne, łatwe w obsłudze oraz intuicyjnie ułożone.

Właściwa konstrukcja kodu

Przy tworzenie stron internetowych nie zapominamy o tym, że użytkownicy internetu korzystają z różnych systemów operacyjnych, przeglądarek internetowych i monitorów o różnych rozdzielczościach, rozmiarach. Gwarantujemy ze skonczone strony sa sprawdzane i poprawnie wyświetlaja się na urzadzeniach wszystkich użytkowników.

Tworzenie Stron Internetowych

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych? Przeciętna strona internetowa zawiera co najmniej 5 stron i jest zbudowana na nowoczesnym systemie CMS np. WordPress co w późniejszym czasie umożliwi jej właścicielowi łatwe zmiany i aktualizacje bez konieczności zatrudniania osób trzecich. Koszt budowy strony z tak zaawansowanym systemem to $1500 ~ $3500

W większości przypadków docelowo zamawiający otrzymuje u nas domenę, certyfikat ssl oraz serwer pierwszy rok za darmo. Oferujemy rózne promocje które dostosowujemy na indywidualne potrzeby klienta

Nasza oferta to także opieka nas CMS WordPress obejmuje kompleksowy pakiet usług związanych z administrowaniem stron oraz sklepów internetowych opartych o WordPress. Zakres prac obejmuje działania związane z bieżącą administracją, bezpieczeństwem, rozwojem funkcjonalości, zmianami tręści oraz wyglądu strony.

Mamy też pakiety opieka sklep WordPress + WooCommerce czyli kompleksowa opieka nad sklepem internetowym WordPress + WooCommerce która obejmuje prace techniczne związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami i administrowaniem sklepu WordPress. Dodatkowe zmiany związane rozbudową sklepu czy wprowadzaniem nowych treści, czy też produktów zapytaj o nasze wsparcie sklep WordPress.

W Strony Chicago projektujemy strony internetowe głównie na najpopularniejszym CMS WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google oraz dbamy o media społecznościowe naszego klienta.

Tworzymy kompleksowe kreacje oraz kompletny wizerunek w sieci, także projekty graficzne i identyfikacje wizualne.

Masz pytania? potrzebujesz indywidualną wycenę? Zadzwoń lub napisz SMS już teraz +1-773-800-1520 – lub Kliknij Tutaj

Do Tej Port zaufali nam: www.polski.fm, www.wiadomosci.com, www.polskieradio.us, www.mojbilet.com, www.festivalpolonaise.com, www.slingpol.com, www.domashipping.com, www.domatravel.com oraz inni

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.