O NAS

Strony Internetowe projektujemy od 1995 Roku z pasją! (To już 24 lata) Tania siła robocza w Indiach powoduje że nasza konkurencja to wykorzystuje – My jednak stawiamy na jakość a nie na ilość.

Strony Internetowe Projektujemy w Chicago. Jednak miejsce Twojej lokalizacji nie ma znaczenia

Projektowanie stron www to nasza pasja, nie praca! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się wyznaczać nowe trendy, wykorzystując nowe technologie.

Każde zlecenie jest dla nas cennym nowym doświadczeniem. Nie tworzymy stron szablonowych, zamawiając u nas witrynę masz pewność, że Twój wizerunek w sieci będzie niepowtarzalny.

Tak wyglądają strony internetowe tworzone w naszej firmie. Nasze Projekty Jaką stronę WWW mamy stworzyć dla Ciebie?

NASZA HISTORIA

Firma Media Express (Strony Chicago) w sieci internetu pracuje już od 1995 roku. W czasach gdy powstawały pierwsze strony internetowe Media Express już wtedy je tworzyła.

W 1995 roku powstał nasz pierwszy polonijny portal informacyjno-ogłoszeniowy w USA „Polonia On Line” był to wtedy pierwszy polonijny portal zawierający: Serwisy ogłoszeniowe, Katalogi Firm, Fora Dyskusyjne, Voice Chat oraz pierwszy odtwarzacz Polskich stacji radiowych w internecie.

W tamtych czasach nie było portali społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter. Serwis „Polonia On Line” wtedy był swego rodzaju polonijnym facebookiem który wtedy łączył ponad 20.000 użytkowników z USA 😉